Style Guide (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Book
bs: Knjiga

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Aggregator item
bs: Stavka agregatora

en: Comment
bs: Komentar

en: System
bs: Sistem

en: Table
bs: Tabela

en: Aggregator
bs: Agregator

en: Book navigation
bs: Navigacije knjige

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista
