Style Guide (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Item
ca: Element

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Book
ca: Llibre

en: Small
ca: Petit

en: View
ca: Mostra

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Aggregator item
ca: Element d'agregador

en: Comment
ca: Comentari

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Media
ca: Multimèdia

en: System
ca: Sistema

en: Table
ca: Taula

en: Forum
ca: Fòrum

en: Button
ca: Botó

en: Lists
ca: Llistes

en: Syndicate
ca: Sindica

en: Superscript
ca: Superíndex

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Common
ca: Comú

en: Menus
ca: Menús

en: Italic
ca: Cursiva

en: Subscript
ca: Subíndex

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Aggregator
ca: Agregador

en: Book navigation
ca: Navegació del llibre

en: Pager
ca: Paginador

en: More link
ca: Enllaç "més"

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Underline
ca: Subratllat

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Tables
ca: Taules

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Strong
ca: Fort

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Menu tree
ca: Arbre de menú

en: Feed icon
ca: Icona del canal

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
ca: %name ha de ser un valor hexadecimal de color de CSS vàlid.
