Style Guide (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Syndicate
dz: མཉམ་རུབ་ཚོགས་པ།

en: %title has been deleted.
dz: %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི་

en: Book navigation
dz: ཀི་དེབ་འགྲུལ་བསྐྱོད།

en: Strong
dz: སྒྲིང་སྒྲིང་།
