Style Guide (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Item
et: Kirje

en: Cancel
et: Tühista

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Book
et: Raamat

en: Small
et: Väike

en: View
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Menu link
et: Menüülink

en: Aggregator item
et: Agregaatori element

en: Comment
et: Kommentaar

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Media
et: Meedia

en: System
et: Süsteem

en: Table
et: Tabel

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Button
et: Nupp

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Syndicate
et: Uudisvoog

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: Select
et: Vali

en: Menus
et: Menüüd

en: Italic
et: Kursiiv

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Pager
et: Lehitseja

en: More link
et: Link 'veel'

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Radios
et: Raadionupud

en: Strong
et: Tugev

en: Forum topic list
et: Teemade loetelu

en: Feed icon
et: Voo ikoon

en: Branding
et: Kaubamärk

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
et: %name peab olema kehtiv hexadecimal CSS värvi väärtus.
