Style Guide (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Item
eu: Elementua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Book
eu: Liburua

en: Small
eu: Txikia

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: System
eu: Sistema

en: Table
eu: Taula

en: Forum
eu: Foroa

en: Button
eu: Botoia

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Syndicate
eu: Sindikatu

en: %title has been deleted.
eu: %title ezabatu da.

en: Select
eu: Aukeratu

en: Menus
eu: Menuak

en: Italic
eu: Etzana

en: Aggregator
eu: Gehitzailea

en: Book navigation
eu: Liburu nabigazioa

en: More link
eu: Esteka gehiago

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: Forum topic list
eu: Foroko gaien zerrenda
