Style Guide (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Book
ga: Leabhar

en: View
ga: Féach ar

en: Strong
ga: Láidir
