Style Guide (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Links
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Book
jv: Buku

en: Small
jv: Cilik

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Aggregator item
jv: Item agregator

en: Comment
jv: Komèntar

en: Table
jv: Tabel

en: Syndicate
jv: Sindikasi

en: Menus
jv: Menu

en: Aggregator
jv: Pengepul

en: Book navigation
jv: Navigasi buku

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Strong
jv: Kandel

en: Forum topic list
jv: Daftar forum topik

en: Forum list
jv: Daftar Forum

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
jv: %name kudu kode wilangan heksadesimal sing sah kanggo warna CSS .
