Style Guide (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Book
kk: Кітап

en: Small
kk: Кіші

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Comment
kk: Пікір

en: System
kk: Системасы

en: Table
kk: Кесте

en: Forum
kk: Форум

en: Syndicate
kk: Синдикат

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: Strong
kk: Қатты

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
kk: %name шектен тыс емес CSS түстің оналтылық мәні болу керек.
