Style Guide (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Item
km: ធាតុ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Small
km: តូច

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Media
km: មេឌៀ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Table
km: តារាង

en: Forum
km: វេទិកា

en: Syndicate
km: ប្រមូល​​ផ្តុំ

en: %title has been deleted.
km: %title ត្រូវ​បាន​លុប​ ។

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Aggregator
km: កម្មវិធី​ប្រមូលផ្តុំ​

en: Book navigation
km: ​ការ​រុករក​សៀវភៅ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Strong
km: ​ខ្លាំង

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
km: %name ត្រូវតែ​ជា​តម្លៃ​ពណ៌ CSS គោល​ដប់​ប្រាំមួយ​ដែល​ត្រឹមត្រូវ ។
