Style Guide (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Item
ku: دانە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Small
ku: بچووک

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Table
ku: خشتە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Aggregator
ku: کۆکەرەوە

en: Book navigation
ku: ڕێدۆزی پەڕتووک

en: Strong
ku: بەهێزە
