Style Guide (7.x-1.1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Book
ky: Китеп
