Style Guide (7.x-1.1) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Are you sure you want to delete %title?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈແລ້ວບໍທີ່ຈະລຶບ %title?

en: Syndicate
lo: ການລວບລວມ
