Style Guide (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Item
ne: वस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Book
ne: पुस्तक

en: View
ne: दृश्य

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Media
ne: मिडिया

en: System
ne: प्रणाली

en: Table
ne: तालिका

en: Forum
ne: फोरम

en: Menus
ne: मेनु
