Style Guide (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Book
nn: Bok

en: View
nn: Sjå på

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Comment
nn: Kommentar

en: Table
nn: Tabell

en: Syndicate
nn: Abonner på denne sida

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta

en: Menus
nn: Menyar

en: Aggregator
nn: Nyheitsinnsamlar

en: Book navigation
nn: Boknavigering

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Strong
nn: Sterk
