Style Guide (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Book
os: Чиныг

en: View
os: Фенд
