Style Guide (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
