Style Guide (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta
