Style Guide (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Item
sk: Položka

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Book
sk: Rezervácia

en: Small
sk: Malé

en: View
sk: Zobraziť

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Aggregator item
sk: Agregovaná položka

en: Comment
sk: Komentár

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Media
sk: Médiá

en: System
sk: Systém

en: Table
sk: Tabuľka

en: Forum
sk: Fórum

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Syndicate
sk: Syndikovať

en: Superscript
sk: Horný index

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: Select
sk: Zvoľte

en: Common
sk: Spoločné

en: Menus
sk: Menu

en: Italic
sk: Šikmé

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Aggregator
sk: Agregátor

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: More link
sk: Odkaz "viac"

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Strong
sk: Silné

en: Forum topic list
sk: Zoznam príspevkov vo fóre

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
sk: %name musí byť platná hodnota farby pre CSS v hexadecimálnom tvare.
