Style Guide (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Book
sl: Knjiga

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Comment
sl: Komentar

en: System
sl: Sistem

en: Table
sl: Tabela

en: Menus
sl: Meniji

en: Aggregator
sl: Zbiralnik

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Strong
sl: Krepko
