Style Guide (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Book
sq: Libri

en: Small
sq: E vogël

en: View
sq: Shfaq

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Comment
sq: Komenti

en: System
sq: Sistemi

en: Table
sq: Tabela

en: Forum
sq: Forumi

en: %title has been deleted.
sq: %title u eleminua.

en: Menus
sq: Menutë

en: Aggregator
sq: Agregues

en: Book navigation
sq: Shfletimi i librit

en: Strong
sq: Vënë në dukje
