Style Guide (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Quote
ug: نەقىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Book
ug: كىتاپ

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Media
ug: مېدىيا

en: System
ug: سېستىما

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Subscript
ug: مۇشتەرى بولۇش

en: Blockquote
ug: نەقىل

en: Book navigation
ug: كىتاپ كۆرۈش

en: Underline
ug: ئاستى سىزىق

en: Strong
ug: كۈچلۈك
