Style Guide (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Item
be: Элемент

en: Cancel
be: Адмяніць

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Book
be: Падшыўка

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Comment
be: Каментар

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Media
be: Мультымедыя

en: System
be: Сістэма

en: Table
be: Табліца

en: Forum
be: Форум

en: Syndicate
be: RSS

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.

en: Select
be: Выбраць

en: Menus
be: Меню

en: Aggregator
be: Агрэгатар

en: Book navigation
be: Навігацыя па падшыўцы

en: Pager
be: Гартальнік

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Strong
be: Тлусты

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
be: %name павінен быць дзейным шаснаццатковым CSS значэннем колеру.
