Style Guide (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (84 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Item
he: פריט

en: Cancel
he: ביטול

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Book
he: ספר

en: Small
he: קטן

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Comment
he: תגובה

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Media
he: מדיה

en: System
he: מערכת

en: Table
he: טבלה

en: Forum
he: פורום

en: Button
he: כפתור

en: Lists
he: רשימות

en: Syndicate
he: סינדיקציה של תכנים

en: Superscript
he: כתב עילי

en: Select
he: בחר

en: Common
he: שכיח

en: Menus
he: תפריטים

en: Italic
he: אלכסון

en: Subscript
he: כתב תחתי

en: Aggregator
he: צובר

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Pager
he: דפדוף

en: More link
he: קישור להמשך

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Underline
he: קו תחתון

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: My image
he: התמונה שלי

en: Tables
he: טבלאות

en: Image button
he: כפתור תמונה

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Strong
he: חזק

en: Forum topic list
he: רשימת נושאי פורום

en: Autocomplete textfield
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית

en: Menu tree
he: עץ תפריט

en: Branding
he: מיתוג

en: Emphasis
he: הדגשה - Emphasis

en: Unordered list, with title
he: רשימה לא מסודרת, עם כותרת

en: Ordered list, with title
he: רשימה מסודרת, עם כותרת

en: Text block
he: בלוק טקסט

en: Image, horizontal
he: תמונה, אופקית

en: Image, vertical
he: תמונה, אנכית

en: Image, horizontal, within text
he: תמונה, אופקית, בתוך הטקסט

en: Image, vertical, within text
he: תמונה, אנכית, בתוך הטקסט

en: Forms, basic
he: טפסים, בסיסי

en: Forms, submit
he: טפסים, הגשה

en: Forms, button
he: טפסים, כפתור

en: Forms, image button
he: טפסים, כפתור תמונה

en: Forms, markup
he: טפסים, markup

en: Forms, fieldsets
he: טפסים, קבוצת שדות

en: Forms, vertical tabs
he: טפסים, לשוניות במאונך

en: Showing style guide for %theme
he: מראה את הוראות הסגנון (Style guide) של %theme

en: Optional item description.
he: תיאור פריט אופציונלי.

en: View theme style guides
he: צפיה בהנחיות הסגנון של ערכת העיצוב

en: Style guide for @theme
he: הוראות סגנון של @theme

en: Textfield, with machine name
he: שדה טקסט, עם שם מכונה

en: Managed file
he: קובץ מנוהל

en: Password confirm
he: אישור ססמה

en: Fieldset collapsed
he: קבוצת שדות, מקופלת (collapsed)

en: Fieldset collapsible
he: קבוצת שדות, מתקפלת (collapsible)

en: <p><em>Markup</em>: Note that markup does not allow titles or descriptions. Use "item" for those options.</p>
he: <p>רכיב טופס מסוג  <em>Markup</em>: שימו לב, markup אינו מאפשר תווית או תיאור. לצורך זה השתמשו ב item . </p>

en: Generates a theme style guide for proofing common elements.
he: מחולל הנחיות סגנון לערכת עיצוב לצורך הגהה של אלמנטים שכיחים.
