Style Guide (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Item
lt: Elementas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Book
lt: Knyga

en: Small
lt: Mažas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Comment
lt: Komentaras

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: System
lt: Sistema

en: Table
lt: Lentelė

en: Forum
lt: Forumas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Syndicate
lt: Sindikacija

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Menus
lt: Meniu

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Forum topic list
lt: Forumo temų sąrašas

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
lt: %name turi būti korektiška šešioliktainė CSS spalvos reikšmė.
