Style Guide (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Item
sr: Производ

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Comment
sr: Коментар

en: Lists
sr: Листе

en: Branding
sr: Брендирање
