Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Overridden
af: Oorheers

en: revert
af: rol terug
