Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: file
et: fail

en: Custom
et: Kohandatud

en: Overridden
et: Tühistatud

en: revert
et: tühista

en: Edit %name style
et: Muuda stiili %name

en: Override defaults
et: Kirjuta vaikeväärtused üle

en: Update style
et: Uuenda stiili

en: Select an effect to add.
et: Vali lisatav efekt.

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: Create new style
et: Lisa uus stiil

en: Style %name was created.
et: Loodi stiil nimega %name.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
et: Stiilid puuduvad. <a href="!url">Lisa uus</a>.

en: Image styles
et: Pildistiilid
