Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Ayos

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan
