Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Edit %name style
ku: دەسکاریکردنی شێوازی %name

en: Update style
ku: نوێکردنەوەی شێواز

en: Select an effect to add.
ku: دەسنیشانکردنی کاریگەرییەک بۆ زیادکردنی.

en: Style name
ku: ناوی شێواز

en: Create new style
ku: درووستکردنی شێوازێکی نوێ

en: Style %name was created.
ku: شێوازی %name درووستکرا.

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە
