Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to no translation catalogue (26 entries)

en: delete
no: slett

en: Operations
no: Handlinger

en: List
no: Liste

en: Description
no: Beskrivelse

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Preview
no: Forhåndsvis

en: Save
no: Lagre

en: Default
no: Standard

en: file
no: fil

en: Custom
no: Egendefinert

en: Overridden
no: Overstyrt

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: Edit %name style
no: Rediger stilen %name

en: Override defaults
no: Overstyr standard

en: Update style
no: Oppdater stil

en: Select an effect to add.
no: Velg en effekt å legge til.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
no: Stilen %style ble overstyrt slik at du kan endre dens innstillinger.

en: Style name
no: Stilnavn

en: Create new style
no: Opprett ny stil

en: Style %name was created.
no: Stilen %name ble opprettet.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
no: Bruk kun a-z, tall, understrek og bindestrek i stilnavn.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
no: Det er for øyeblikket ingen stiler. <a href="!url">Legg til en</a>.

en: Image styles
no: Bildestiler

en: file styles
no: filstiler
