Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: file
sk: súbor

en: Custom
sk: Vlastná

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: revert
sk: vrátiť

en: Edit %name style
sk: Upraviť štýl %name

en: Override defaults
sk: Nahradiť predvolené

en: Update style
sk: Aktualizovať stýl

en: Select an effect to add.
sk: Vybrať efekt na pridanie.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
sk: Štýl  %style bol nahradený, to vám umožní zmeniť jeho nastavenia.

en: Style name
sk: Názov štýlu

en: Create new style
sk: Vytvoriť nový štýl

en: Style %name was created.
sk: Štýl %name bol vytvorený.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
sk: Prosím, použite len malé alfanumerické znaky, podčiarkovníky (_) a pomlčky (-) pre názvy štýlov.

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov
