Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: file
ta: கோப்பு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Overridden
ta: மேலெழுதப்பட்டது

en: revert
ta: பழையபடி மாற்று
