Styles (7.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: file
kk: файл

en: Custom
kk: Өзгертпелі
