Styles (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: file
lv: fails

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Styles
lv: Stili

en: styles
lv: stili

en: Edit %name style
lv: Labot %name stilu

en: Override defaults
lv: Pārrakstīt noklusējumus

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Select an effect to add.
lv: Izvēlēties pievienojamo efektu.

en: Style name
lv: Stila nosaukums

en: Create new style
lv: Izveidot jaunu stilu

en: Style %name was created.
lv: Stils %name tika izveidots.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
lv: Uz doto brīdi nav stilu. <a href="!url">Pievienot jaunu</a>.

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Thumbnail for !filename.
lv: !filename sīktēls.

en: file styles
lv: datņu stili
