Styles (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: List
th: รายการ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Preview
th: แสดงตัวอย่าง

en: Save
th: บันทึก

en: Default
th: ค่าปริยาย

en: file
th: ไฟล์

en: Custom
th: เปลี่ยนเอง

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน
