Styles (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: List
ru: Даңзы

en: Name
ru: Ат

en: edit
ru: өскертири

en: Save
ru: Шыгжаары

en: file
ru: файл
