Styles (7.x-2.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Overridden
bs: Prepisan

en: revert
bs: vratiti
