Styles (7.x-2.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: file
eu: fitxategia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: revert
eu: leheneratu
