Styles (7.x-2.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: لیست

en: Description
fa: توصیف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: file
fa: فایل

en: Custom
fa: سفارشی

en: Overridden
fa: ابطال شده

en: revert
fa: برگشت
