Styles (7.x-2.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: file
fi: tiedosto

en: Custom
fi: Oma

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: revert
fi: palauta

en: Styles
fi: Tyylit

en: Edit %name style
fi: Muokkaa tyyliä %name

en: Override defaults
fi: Ohita oletusasetukset

en: Update style
fi: Päivitä tyyli

en: Select an effect to add.
fi: Valitse lisättävä efekti.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
fi: Tyyli %style on ohitettu joten voit muuttaa sen asetuksia.

en: Style name
fi: Tyylin nimi

en: Create new style
fi: Luo uusi tyyli

en: Style %name was created.
fi: Tyyli nimellä %name on luotu.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
fi: Käytä tyylien nimissä ainoastaan aakkosnumeerisia merkkejä, väliviivoja (-) ja alaviivoja (_).

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
fi: Tyylejä ei ole määritettynä. <a href="!url">Lisää tyyli</a>.

en: Image styles
fi: Kuvatyylit
