Styles (7.x-2.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य

en: Save
ne: बचत गर्नुस
