Styles (7.x-2.0-alpha5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: List
be: Сьпіс

en: Description
be: Апісаньне

en: Settings
be: Наладкі

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: file
be: файл

en: revert
be: адкат
