Styles (7.x-2.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llista

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: file
ca: fitxer

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: revert
ca: reverteix

en: Styles
ca: Estils

en: Edit %name style
ca: Edita l'estil %name

en: Override defaults
ca: Sobreescriu els valors per defecte

en: Update style
ca: Actualitza l'estil

en: Select an effect to add.
ca: Seleccioneu un efecte per afegir-lo.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
ca: L'estil %style ha estat sobreescrit, el que us permetent canviar els seus paràmetres.

en: Style name
ca: Nom de l'estil

en: Create new style
ca: Crea un nou estil

en: Style %name was created.
ca: S'ha creat l'estil %name.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ca: Useu només caràcters alfanumèrics en minúscules, guions baixos (_) i guions (-) pels noms d'estils.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
ca: Actualment no hi ha cap estil. <a href="!url">Afegiu-ne un</a>.

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Thumbnail for !filename.
ca: Miniatura per !filename.
