Styles (7.x-2.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: file
cy: ffeil

en: Custom
cy: Addasu

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: revert
cy: dychwelyd
