Styles (7.x-2.0-alpha5) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: file
el: αρχείο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: revert
el: επαναφορά

en: Edit %name style
el: Επεξεργασία στυλ %name

en: Override defaults
el: Παράκαμψη προεπιλεγμένων

en: Update style
el: Ενημέρωση στυλ

en: Select an effect to add.
el: Επιλέξτε ένα εφέ για προσθήκη.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
el: Το στυλ %style παρακάμφθηκε, επιτρέποντάς σας να του αλλάξετε τις ρυθμίσεις.

en: Style name
el: Όνομα στυλ

en: Create new style
el: Δημιουργία νέου στυλ

en: Style %name was created.
el: Το νέο στυλ %name δημιουργήθηκε.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
el: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε μόνο μικρά γράμματα και αριθμούς, χαρακτήρες υπογράμμισης (_), και παύλες (-) για τα ονόματα των στυλ.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
el: Δεν υπάρχουν αυτή τη στιγμή στυλ. <a href="!url">Προσθέστε ένα νέο</a>.

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων
