Styles (7.x-2.0-alpha5) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: file
km: ឯកសារ​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Edit %name style
km: កែ​សម្រួល​រចនាប័ទ្ម​ %name

en: Override defaults
km: បដិសេធ​លំនាំ​ដើម

en: Update style
km: ធ្វើ​ច្ចុប្បន្នភាព​រចនាប័ទ្ម

en: Select an effect to add.
km: ជ្រើស​បែប​ផែន​​ត្រូវបន្ថែម ។

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
km: រចនាប័ទ្ម​ %style ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ ដោយ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ផ្លាស់​ប្តូរ​ការកំណត់​របស់​វា ។

en: Style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម

en: Create new style
km: បង្កើត​រចនាប័ទ្ម​ថ្មី

en: Style %name was created.
km: %name ​រចនាប័ទ្ម​ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
km: សូម​ប្រើ​តែ​សញ្ញា​អក្សរ​ក្រម​លេខ​ជា​អក្សរ​តូច សញ្ញា (_) និង​សញ្ញា (-) ​សម្រាប់​ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
km: បច្ចុប្បន្ន​​គ្មាន​រចនាប័ទ្ម​ទេ ។ <a href="!url">បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​ថ្មី​</a> ។

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
