Styles (7.x-2.0-alpha5) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: file
my: ဖိုင်
