Styles (7.x-2.0-alpha6) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: file
be: файл

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Overridden
be: Адменена

en: revert
be: адкат

en: Edit %name style
be: Адрэдагаваць %name стыль

en: Override defaults
be: Адмяніць значэнні па змоўчанні

en: Update style
be: Абнавіць стыль

en: Select an effect to add.
be: Абраны эфект дадзены

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
be: Стыль %style быў адменены, што дазваляе змяняць яго наладкі.

en: Style name
be: Назва стылю

en: Create new style
be: Стварыць новы стыль

en: Style %name was created.
be: Стыль %name быў створаны.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
be: Калі ласка, ужывайце толькі малыя літары, ніжняе падкрэсліванне (_), і дэфіс (-) для назвы стыляў.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
be: У дадзены час не існуе ніякіх стыляў. <a href="!url">Дадаць новы</a>.

en: Image styles
be: Стылі выяваў
