Styles (7.x-2.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: file
bg: файл

en: Custom
bg: Персонализиран

en: revert
bg: връщане

en: Style name
bg: Име на стила

en: Image styles
bg: Размери на изображения
