Styles (7.x-2.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Edit %name style
bo: བཟོ་ལྟ་%name་རྩོམ་སྒྲིག

en: Override defaults
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཚབ་ཏུ་འཇུག

en: Update style
bo: བཟོ་ལྟ་གསར་སྒྱུར་བྱེད

en: Select an effect to add.
bo: ཁ་སྣོན་བྱེད་དགོས་པའི་སྣང་བརྙན་ཞིག་འདེམས།

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
bo: བཟོ་ལྟ་%style་བརྗེས་ཚར་བ་དང་ཁྱེད་ཀྱིས་དེའི་སྒྲིག་འགོད་བརྗེ་ཆོག

en: Style name
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང

en: Create new style
bo: བཟོ་ལྟ་གསར་བཟོ

en: Style %name was created.
bo: བཟོ་ལྟ་%name་གསར་བཟོ་བྱས་ཟིན།

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང་ལ་དབྱིན་ཡིག་ཆུང་བྲིས་དང་འོག་ཐིག འཕྲེད་ཐིག་ཁོ་ན་སྤྱོད་རོགས།

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
bo: མིག་སྔར་བཟོ་ལྟ་མེད་པས། <a href="!url">བཟོ་ལྟ་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད།</a>

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
